Sven Olav Stiansen - Her er mitt liv

Sven Olav Stiansen er den andre i Vennesla historielags serie «Dette er ditt liv» i samtale med Ove Holmquist Arntzen, på Venneslastua 29. november 2022. Sven Olav har vært både skihopper, næringsdrivende og ikke minst musiker. I 2023 er det 60 år siden han startet det populære bandet Showmakers. Han er også far til Jorun Stiansen som vant Idol i 2005.

Datering: 2022

Fotograf: Øyvind Bakken


Se også...
4700  Kenema
Se denne filmen ›
4700 Kenema

Rapperen Kenneth Pedersen fra Vikeland med låta "4700" Fra sang i Hunsfospiba til rap i Vennesla og strandstien og med 4700 på capsen.

Olav Einstabland forteller.
Se denne filmen ›
Olav Einstabland forteller.

Tor Skomedal, Yngvar Hannevik hadde en prat med Olav Einstabland (90 år) Vidar Abrahamsen stod bak kamera.

17.mai 2020
Se denne filmen ›
17.mai 2020

I annerledesåret 2020 sang Bjøro Hildebrandt Ja vi elsker fra toppen av Hunsfospiba. Filmet av Ingvald Ingebrethsen og Arve Henriksen.